جاب‌میت

جاب‌میت

 

اولین کارگَـرد جاب‌میت در تاریخ پنج‏شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۶ از ساعت ۹ تا ۱۷ به میزبانی مرکز تربیت مربی و پژوهش‌های فنی‏ وحرفه‌ای کشور - کرج برگزار خواهد شد.

 اعطای گواهینامه‌ای معتبر به شرکت‏ کنندگان: 

ویژه این کارگَـرد

کارگاه آشنایی با مهارت‌های نرم و شرایط شغلی و چگونگی ورود به محیط کسب‏ وکار

(برای حضور موفق در دنیای کسب‏ وکار و اشتغال، علاوه بر داشتن مهارت‌های سخت، آموزش مهارت‌های نرم و توسعه‏ مهارت‌های فردی و تیمی نیز مهم است. با حضور در این کارگاه و شنیدن تجارب افراد موفق، می‌توانید مهارت‌های نرم ورود به فضای کسب و کار را فراگیرید.)

 -  جذب در شرکت‌های دانش‌بنیان (مشاهده فرصت های شغلی talent.nano.ir : jobmeet )

(امکان حضور شرکت‌های دانش بنیان برای ارائه‏ فرصت‌های شغلی و جذب نیروی انسانی متخصص در این کارگَـرد فراهم شده است. بدین منظور نماینده شرکت‌ها در محل برگزاری حضور پیدا می‌کنند و با تعریف فرصت شغلی و کارورزی موردنظر خود به مصاحبه با متقاضیان می‌پردازند)

کارگاه مهارت‌های ارتباطی- شغلی قرن ۲۱

(گذشت زمان نیازهای جدید، شغل‌های جدید و مهارت‌های جدید به وجود می‌آورد. با شرکت در این کارگاه می‌توانید علاوه بر تجربه و مهارت‌های فنی، مهارت‌های ارتباطی- شغلی لازم برای ورود به فضای کسب و کار در قرن ۲۱ را فرابگیرید)

 -  مشاوره شغلی، کارآفرینی و راه‌اندازی کسب‏ وکار

(دانشجویان، دانش‌آموختگان، شاغلان و کارجویانی که تمایل دارند تا با نوع تیپ شخصیتی خود آشنا شوند و اطلاعات مناسب در مورد نوع شغل مناسب خود را بیابند، هم‏چنین درباره‏ میزان توانایی خود برای راه‏ اندازی یک کسب‏ وکار آگاه شوند، می‌توانند از راهنمایی‌های مشاور حاضر در کارگرد استفاده نمایند)

  

سرمایه‌گذاری 

شما می‌توانید حضور خود را با سرمایه‌گذاری ۹۵ هزار تومانی در کارگَـرد جاب‌میت رزرو نمایید. 

مهلت ثبت نام تا تاریخ ۱۰ بهمن ماه ۱۳۹۶ می باشد. 

 

 

 مهلت ثبت نام به پایان رسیده است.

 

درباره کارنو

ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، رویداد «کارنو» را با رویکرد «توانمندسازی سرمایه‌های انسانی فناوری نانو» برای دانشجویان و فارغ‌التحصیلان حوزه فناوری نانو در سراسر کشور، از سال ۱۳۹۰ تاکنون برگزار نموده است. این رویداد کارآفرینانه که دارای استاندارد سازمان فنی و حرفه‌ای کشور می‌باشد با هدف ارایه آموزش‌های مورد نیاز برای حضور در عرصه تجارت فناوری و معرفی مسیر ایده تا بازار و با همکاری و همراهی مرکز تربیت مربی کشور برگزار می‌شود. اجرای این رویداد از آغاز به عهده شرکت رایا صدرا آتی «کارگزار منابع انسانی ستاد نانو» بوده است.

راه‌های ارتباطی

نشانی: تهران- میدان توحید- خیابان نصرت غربی- کوچه بهمن- پلاک ۴- واحد ۴  

تلفن تماس: ۶۶۱۲۷۷۹۵ -۶۶۱۲۷۵۹۷(۰۲۱)     

دورنگار: ۶۶۱۲۷۲۹۱(۰۲۱) 

کدپستی: ۱۴۵۷۸۶۴۸۸۹

پست الکترونیکی: info@karnostartup.ir

آخرین رویدادها

دانشگاه تربیت مدرس

۲۱ آذر ۱۳۹۷

دانشگاه بناب

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷

جاب‌میت

۱۷ بهمن ۱۳۹۶